20230105 132845Na zaproszenie biblioteki szkolnej odwiedziła nas nasza absolwentka, obecnie studentka pierwszego roku historii Maria Dudek,  która opowiedziała uczniom klas VII i VIII jak realizować swoje marzenia, dążyć do wyznaczonych celów, spełniać się, pokonywać trudności i odnosić sukcesy. Sama Marysia jest tego przykładem. Będąc jeszcze w gimnazjum napisała powieść o historycznym podłożu ,,W głowie Anny Boleyn”. Nie schowała jej na szczęście do szuflady, tylko udostępniła do odczytu na platformie Wattpad. Talent dziewczyny został dostrzeżony i zgłosiły się redakcje gotowe wydać jej książkę.  Dziś mimo młodego wieku, jakże dojrzała Maria z dumą prezentuje swoją debiutancką powieść i dzieli się doświadczeniami,  zachęcając innych do działania i rozwijania swoich pasji. Dziękujemy za odwiedziny! Dalej będziemy śledzić poczynania naszej młodej gomuniczanki. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!!