16703938923211 miejsce w gminie Gomunice (awans na zawody powiatowe) ?
1 miejsce w powiecie radomszczańskim (awans na zawody rejonowe) ??
1 miejsce w półfinale wojewódzkim (awans na zawody wojewódzkie)???
to osiągnięcia naszych młodych sportowców w zawodach w unihokeja , w których braliśmy udział w ciągu ostatnich dni.
Okazaliśmy się bezkonkurencyjni niemalże we wszystkich kategoriach wiekowych , czym zapewniliśmy sobie awans i zaszczyt reprezentowania rejonu na zawodach wojewódzkich w kategorii
Igrzyska Dzieci - Dziewczyny ?
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dziewczyny ?
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Chłopcy?
Wszystkie rozgrywki odbywały się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach gdzie w ramach zawodów powiatowych rywalizowaliśmy z drużynami z Radomska, Pławna , Gidel, Kamieńska oraz Chrzanowic. Podczas półfinałów wojewódzkich graliśmy z najlepszymi szkołami powiatu: piotrkowskiego, bełchatowskiego i pajęczańskiego. Na wszystkich szczebelach powyższych zawodow okazaliśmy się NUMBER ONE .
Wywalczone zwycięstwa są uwieńczeniem naszej ciężkiej, jednak przyjemnej pracy. Są nagrodą za wiele godzin spędzonych na boisku, za liczne siniaki na nogach, za wylany pot i wybieganie wielu ….kilometrów.
Pierwszy raz w historii naszej szkoły, gminy , powiatu, rejonu możemy poszczycić się takimi sukcesami. Cieszymy się bardzo i wiemy jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa. Nie zmienia to jednak faktu, że JESTEŚMY SZCZEŚLIWI i ta radość jest naszym motywatorem???