DSC 031220 listopada w naszej szkole odbył się I Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Gomunice. Tego dnia w hali sportowej w Gomunicach gościliśmy aż 19 drużyn z całej Polski. Zawitali do nas unihokeiści z Łodzi, Sieradza, Wrocławia, Opola, Zdun, Trzebini, Brudzewa, Opalenicy i Góry Św. Małgorzaty.

Zawodnicy startowali w 3 kategoriach: dzieci, młodziczek i młodzików.  Rywalizacja była zacięta, emocji nie brakowało, jednak nikt nie zapomniał o poszanowaniu zasady fair play. Zwieńczeniem sportowych zmagań była uroczysta dekoracja najlepszych sportowców. Puchary i medale dla zwycięskich drużyn wręczył Wójt Gminy Gomunice Pan Paweł Olejniczak.

Pani Dyrektor Izabela Świątkowska wręczyła nagrodę Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Gomunicach dla najmłodszego zawodnika turnieju.

Do zobaczenia za rok !!!