IMG 510123 listopada 2022r. w godz.16.00 – 18.30 w PSP w Gomunicach zrobiło się gwarno, kolorowo i zdecydowanie świątecznie. W sali technicznej zebrali się wszyscy, którzy kochają rękodzieło i pragną podarować innym najlepszą cząstkę siebie. Uczniowie, ich najbliżsi, a także nauczyciele wzięli udział w Warsztatach Bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Dyrekcję PSP w Gomunicach. W ten sposób przygotowania do Kiermaszu Świątecznego ruszyły pełną parą. Dając upust artystycznej kreatywności, stworzyliśmy błyszczące bombeczki, wesołe choineczki, magicznych stroików bez liku. To właśnie one będą królowały na Bożonarodzeniowym Kiermaszu organizowanym przez Radę Rodziców już 3 grudnia 2022r. W trakcie spotkania wykorzystaliśmy pistolety na gorąco, piłki, papier ścierny, nożyce, czyli sprzęt pozyskany w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, by dopieścić nasze małe dzieła sztuki. Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za udział w warsztatach i wspaniałą atmosferę, razem możemy więcej.