316448530 1282480208991161 7637469244730529235 n

W dniu 22.11.2022r. konkurs na Ekoludka został rozstrzygnięty. Konkurs został zorganizowany przy współudziale Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp.o.o. w Radomsku. Cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzięło w nim udział aż 50 UCZNIÓW !!! Opiekunem konkursu na terenie szkoły była p.Monika Famulska.

Wszystkie prace były pomysłowe i ciekawie wykonane. Jury w składzie: Izabela Świątkowska – dyrektor szkoły, pani Katarzyna Zagórowicz i pani Jurek Magdalena - pracownice Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku, miało trudne zadanie. Zgodnie z regulaminem wyłoniło zwycięzców. Przy ocenie prac uwzględniono: estetykę pracy, kreatywność, ilość i jakość wykorzystanych elementów.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Olga Świech kl. II a

II miejsce Mateusz Mokrzyński kl. II b

III miejsce Lena Włodarczyk kl. III b

Wyróżnienia otrzymali :

1. Zofia Jarocka kl. I a
  2. Natalia Wilk kl. II b
  3. Miłosz Sobocki kl. I a
  4. Hubert Garbaciak kl. II b
  5. Łucja Kucewicz kl. II a
  6. Maciej Mierzyński kl. III b
  7. Antoni Marcin Jakubik kl. I a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe - ,, słoniki szczęścia ", które, przygotował nauczyciel informatyki i techniki p. Antoniak Andrzej przy użyciu drukarki 3D, pozyskanej z projektu : ,, Laboratorium Przyszłości ".

Gratulujemy!