16685844464416468314 listopada odbyły się w naszej szkole zawody sportowe w unihokeja. W turnieju tym uczestniczyli reprezentanci Szkoły Podstawowej z Chrzanowic oraz uczniowie naszej szkoły.  Eliminacje rozgrywane były w ramach rywalizacji sportowej szkół powiatu radomszczańskiego. W pierwszym spotkaniu reprezentantki klas IV-VI naszej szkoły pokonały swoje rówieśniczki z Chrzanowic 6 do 1, w kolejnym meczu nasi chłopcy w tej samej kategorii zwyciężyli 3 do 2. Kolejne spotkanie rozegrane zostało w kategorii dziewcząt klas VII –VIII i zakończyło się zwycięstwem naszej reprezentacji 3 do 0. W ostatnim spotkaniu eliminacji najstarsi chłopcy naszej szkoły pokonali swoich przeciwników 2 do 0. Zwyciężając w tych eliminacjach, reprezentacje naszej szkoły zapewniły sobie awans do zawodów powiatowych, które zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu również w naszej szkole.