20221116 113449Miło nam przekazać bardzo dobrą wiadomość! W wyniku wsparcia i współpracy z organem  prowadzącym oraz na  wniosek złożony w ramach rządowego ,,Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2,0” otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 15000 zł, które znacznie zmieniło naszą bibliotekę w miejsce szczególne, stające się sercem szkoły. Dzięki zakupionym nowościom wydawniczym oraz e-bookom nasi uczniowie mogą korzystać z bogatego księgozbioru, rozwijać zainteresowania i kompetencje  czytelnicze. Czytelnia cieszy się dużą frekwencją. Można tu odetchnąć, wyciszyć się, poczytać, siedząc wygodnie na nowo zakupionych kolorowych pufach – piłkach. Pracę w bibliotece usprawniają nowe urządzenie wielofunkcyjne Brother oraz laminator HP, które znacznie usprawniły planowanie, dokumentowanie i realizowanie zadań wynikających z planu pracy biblioteki. Przydatność przyznanych środków oceńcie Państwo sami ;)