DSC 0839W sobotę (22 października) najmłodsi sportowcy naszej gminy przybyli do Hali Sportowej w Gomunicach, aby uczestniczyć w kolejnym już Jesiennym Mityngu Lekkoatletycznym. Dla niektórych dzieci były to pierwsze sportowe zmagania oraz pierwszy złoty, srebrny lub brązowy medal. Podczas wielu konkurencji sportowych na dziecięcych twarzach widać  było  towarzyszące im emocje. Wszystko to mogliśmy uwiecznić wykorzystując sprzęt multimedialny, który nasza szkoła pozyskała w ramach projektu „Laboratorium przyszłości”. Oprócz medali wręczanych przez Dyrektora Szkoły, Wicedyrektora oraz nauczycieli, wszyscy uczestnicy otrzymali słodką niespodziankę ufundowaną przez Radną Gminy Gomunice p. B. Daros. Prowadzący jesienny mityng p. G. Kłosowski zachęcał już do uczestnictwa w Wiosennym Mittingu Lekkoatletyczym 2023. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.