IMG 20220921 09195521 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody międzyszkolne. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody te zostały rozegrane w Wymysłówku koło Radomska. Uczniowie mieli do przebiegnięcia dystans 800m i 1200 dla chłopców z klas 7-8. Trasa biegu została wytyczona dokoła zbiornika wodnego i większości wiodła polną drogą. Uczestnicy biegu zmagali się nie tylko z przeciwnikami, ale także z nierównościami terenu oraz niską temperaturą. W każdym z biegów brało udział około 50 uczestników. Najwyższe miejsce wśród reprezentantów naszej szkoły zajął Bartosz Wilczek, który uplasował się na piątym miejscu w swoim biegu i zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 29 września w Uniejowie.