Dowozy uczniów w dniu 01 września 2020r.

Przywóz

9.40  - 10.20  - Gomunice - Piaszczyce  - Kol. Kletnia - Kletnia (uczniowie z klas  IV–VIII)  – Gomunice   - opiekun p. A. Tazbir

9.40 – 10.10 - Gomunice  - Wąglin  - Kocierzowy – Kletnia (uczniowie klasy  0 – III)  - Gomunice – opiekun p. E. Madejczyk

10.10 – 10.25 - Gomunice - Słostowice   - Gomunice - opiekun p. E. Madejczyk

Odwóz

11.30 -12.10  - Gomunice – Piaszczyce – Kol.  Kletnia – Kletnia  - Gomunice  - opiekun p. A. Tazbir

11.30  - 11.45  - Gomunice - Słostowice   - Gomunice - opiekun p. E. Madejczyk

11.45  - 12.15 – Gomunice  - Kletnia  - Kocierzowy- Wąglin - Gomunice- opiekun p. E. Madejczyk

Podczas jazdy autobusem obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Przed wejściem do autobusu uczniowie dokonują dezynfekcji rąk.

Po zakończonych spotkaniach z wychowawcami uczniowie dojeżdżający z klas IV – VIII oraz  klasy I a oczekują na opiekunów w  budynku głównym na korytarzu przed wyjściem, na zewnątrz od strony „Miasteczka Ruchu Drogowego”, a uczniowie klas I – III w szatni szkolnej w „Małej szkole”, skąd z opiekunami udają się do autobusu.

Informacja dotycząca dożywiania i opłat

W pierwszych dniach roku szkolnego dożywianie prowadzone będzie dla chętnych uczniów    z klas I –III (w klasach IV – VIII w okresie późniejszym).

Dokonywanie opłat oraz przekazywanie informacji dotyczącej dożywiania odbywać się będzie u intendenta  - Budynek „Małek Szkoły” - brązowe drzwi od tyłu budynku.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy w nowym roku szkolnym, zmiany  w sposobie nauczania (forma stacjonarna, hybrydowa, zdalna), procedury zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19, harmonogram dowozu uczniów udostępnione zostaną na stronie internetowej szkoły.

Prosimy Rodziców i Uczniów o pilne śledzenie tych informacji.