Uwaga!

Administracja strony uprzejmie informuje, że z dniem 26 sierpnia 2020 roku Zespół Szkolno - Przedszkolny w Gomunicach uruchamia nowy adres strony internetowej.

W piątek, 28.08.2020 oraz poniedziałek 31.08.2020 pojawią się tutaj dla Państwa informacje związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021 oraz obowiązującymi procedurami.

"STARA" strona będzie aktywna do dnia 30 sierpnia bieżącego roku. Po tym terminie wszelkie treści zawarte na dotychczasowej stronie będą niedostępne.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje okażą się przydatne i ciekawe. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia sekcji "z życia szkoły" gdzie przygotowaliśmy dla Państwa przegląd wszystkich ważniejszych wydarzeń z życia szkoły począwszy od roku 2009.

Zapraszamy !!!