31 maja odbyło się spotkanie z p. H. Witalewską, naszą poetką, mieszkanką Gomunic.

Uczniowie klas I- III poznali twórczość pani Witalewskiej, która w swych wierszach opiewa to, co najpiękniejsze: dom rodzinny, „naszą małą ojczyznę”, szkołę, piękno przyrody. Wiersze naszej poetki czytali członkowie Małego Samorządu Szkolnego, a pani Henia opowiadała o swojej twórczości. Następnie opiekunowie samorządu przygotowali konkurs czytelniczy, a najbardziej aktywni uczniowie otrzymali drobne upominki. Samorząd ogłosił również konkurs plastyczny dotyczący przeczytanych wierszy.

Mały Samorząd Szkolny dziękuje p. E. Sukiennik kierownikowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Gomunicach za współpracę przy organizacji tego wyjątkowego spotkania.