30 maja została rozegrana runda finałowa Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Runda ta została poprzedzona rozgrywkami grupowymi oraz meczami półfinałowymi. Na początek rozgrywek odbył się mecz o piąte miejsce, w którym klasa VIIb pokonała VIIIa 7 do 4. W meczu o trzecie miejsce klasa IIIa pokonała klasę IIIb 4 do 2. W ostatnim meczu turnieju zmierzyły się reprezentacje klas VIIIb i VIIb. Mecz zakończył się wynikiem 7 do 3 dla „starszaków” co oznacza, że mistrzem szkoły w piłkę nożną została klasa VIIIb.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa VIIIb,

II miejsce – klasa VIIa,

III miejsce – klasa IIIa,

IV miejsce – klasa IIIb,

V miejsce – klasa VIIb,

VI miejsce – klasa VIIIa.

Drużyny z miejsc I - III otrzymają pamiątkowe medale, które zostaną wręczone podczas podsumowania roku sportowego. Kolejnym turniejem jaki zostanie rozegrany w naszej szkole będzie turniej siatkówki plażowej (3 czerwca, „piaskowe” boisko koło bloków).

Turniej zorganizowali: p. R. Mach i p. D. Dyja.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.